тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Для чого потрібне просування сайту в інтернеті?

 

Практично кожну секунду в світі створюється кілька десятків або навіть сотень сайтів. Кожен має своє унікальне ім'я (домен) і представляє свого творця в Мережі. Цілі у всіх ресурсів теж різні. Це можуть бути і особисті блоги, інтернет-магазини, форуми, сайти компаній і проектів. І рано чи пізно, кожному власнику мережевого ресурсу приходить в голову ідея, як виділитися із загальної маси, стати помітним і пізнаваним.

 

Одні бажають просто залучити відвідувачів на свій блог, щоб донести максимальному числу користувачів свою точку зору, інші прагнуть заробити на перегляді вмісту. В разі, якщо розглядається сайт компанії або магазину, то його завдання – залучення потенційних покупців і клієнтів. Це виявляється не так легко, як може здатися. Навіть маючи якісні та недорогі товари чи послуги, можна бути не у справ. Інші, пропонуючи гірші умови, можуть процвітати. Такий ефект не вигаданий, а цілком реальний і обумовлений вимогами сучасного ринку.

Осмисливши все, що написано вище, можна дати відповідь, що просування сайту в інтернеті є неодмінною умовою успішного ведення бізнесу. Як же просувати свій сайт?

Спантеличившись проблемою, користувач стає перед вибором. Першим варіантом є самостійне просування ресурсу. Багато починають займатися самоосвітою – читають розумні статті, беруть участь у вебінарах, записуються на курси. І іноді від цього є реальні результати. Але в більшості випадків, самостійно досягти успіху не виходить. У результаті час йде, а бізнес не розвивається і не приносить тієї віддачі, яку має.

Знаючи тільки теоретичні основи такого ремесла, як просування сайту в інтернеті, мало хто вміє враховувати при цьому масу постійно мінливих факторів, що впливають на кінцевий результат. Цілком логічно надати цю роботу тим, хто займається цим давно і професійно.

Тут теж можна вибирати між фрілансерами-одинаками і спеціалізованими компаніями. Обидва варіанти мають свої плюси і недоліки, розібрати які варто більш грунтовно.

Робота фрілансера коштує, звичайно, дешевше, ніж робота цілої команди. Але результат може бути абсолютно непередбачуваним. Є приклади того, як одинаки домагалися значного поліпшення позицій сайту у видачі пошукових систем та їх ранжируванні. Але все ж, якщо брати до уваги момент відповідальності, то тут фрілансер значною мірою програє компаніям. Ніхто не виключає, що, взявшись за роботу і отримавши аванс, такий «майстер» може безслідно зникнути.

Компанії ж відрізняються командним підходом, де кожен її член відповідає за певний напрям роботи. Займаючись довгий час одним і тим же родом діяльності співробітники набувають досвід, який позитивно позначається на результатах. Підписавши договір з компанією, можна розраховувати на більш якісне і швидке просування сайту в інтернеті.

 


Расскрутка сайта в интернете - задача деликатная, сложная, посему требует профессионального подхода. В этом деле не может быть мелочей: внутренняя и внешняя оптимизация, контекстная реклама, SMO - эти и другие технологии должны применяться комплексно и с максимальной эффективностью. А здесь вы узнаете о деятельности Евгения Давыдова, ведущего специалиста по продвижению сайтов любой сложности и тематики. Он знает, как в кратчайшие сроки и без лишних финансовых издержек продвинуть ваш веб-ресурс в ТОП поисковой выдачи.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com