тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Незвичайна автобусна зупинка у Великобританії

Жителі невеликого села у Великобританії тепер можуть похвалитися мабуть найзатишнішою автобусною зупинкою. Одним прекрасним ранком жителі Волкхемптона – так називається село – прокинулися і побачили, що убога і покрита графіті автобусна зупинка перетворилася в теплу і затишну вітальню, повну м'яких крісел і подушок, з безліччю картин на стінах, з горщиками квітів на вікнах і іншими прикрасами всюди...

 

 

Це не перший випадок подібного «преображення за одну ніч» — автобусна зупинка була редекорована не один раз, і що найцікавіше – ніхто не знає, хто відповідальний за цю справу. Тепер зупинка більше схожа на іграшковий будиночок – таке відчуття створює контраст між домашнім оздобленням і відкритою стіною.

 


Раніше зупинка часто піддавався актам вандалізму – всі стіни були змальовані вуличними графіті, причому досить посередньої якості; тепер же стіни прикрашені картинами з прекрасними пейзажами, і місцеві жителі дуже раді таким змінам.

Один з жителів Волкхемптона сказав: «У нас ніби з'явився власний супергерой, який рятує нас від зневіри».

У селі живе всього 850 чоловік, проте новина про анонімного дизайнера автобусних зупинок швидко обійшла спочатку все місцеве, а потім і національне телебачення Великобританії, включаючи саме BBC.

«Така увага нас однозначно підбадьорила», –говорить Нік Шатт, один з місцевих – «Приємно, що про нас тепер всі знають».

На Хеллуин анонімний дизайнер декорував зупинку гарбузами та іншими атрибутами свята, а на минулий День Валентина прикрасив її трояндами, подушечками у формі сердець, свічками і кошиками з шоколадом, а до стелі приробив червону люстру з квітами, що прекрасно вписується в цю атмосферу дня закоханих.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com