тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Незвичайний сервіс для бажаючих вийти заміж

А чи ви знали, що в Ірландії один день в році (і то, не кожен) 29 лютого жінка може зробити пропозицію чоловікові, а він не має права відмовитися? Що ж, часи змінюються, і сьогодні ініціатива може виходити і від жіночої «половинки». А от в Японії запрацював спеціальний сервіс, який дозволить будь-якій дівчині недвозначно натякнути хлопцеві, що пора під вінець.

 

 

Незважаючи на поширену в суспільстві думку, далеко не всі жінки з пелюшок мріють про фату і статус нареченої. Але якщо вже дівчина задається такою метою, її не зупинити.

Геть сором разом зі стереотипами! Наприклад, в Японії, щоб допомогти сором'язливим, але цілеспрямованим панночкам знайти сімейне щастя, працює спеціальний сервіс Nadeshiko.

Nadeshiko – це дуже незвичайний сервіс доставки на будинок. І розроблений він, в першу чергу для жінок. Замовляючи послуги компанії, дівчина тим самим купує обручку з невеликим діамантом і красивий папір для листів. У повідомленні клієнтка вказує текст любовного послання (з цим менеджери теж можуть допомогти), а також адресу обранця.

А далі, як в кіно: хлопцеві приходить такий сюрприз-натяк, він моментально розуміє, що потрібно робити, бере обручку і поспішає до коханої робити їй пропозицію. Але це в кращому випадку. У гіршому повертає кільце назад за адресою сервісу.

Зате Nadeshiko, у свою чергу, надсилає леді втішний приз: підвіску з діамантом. Адже початок нового життя холостяка теж треба відсвяткувати. А от грошей, на жаль, не повертають.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com