тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Kaspar Hamacher: дизайнер, котрий випалює меблі

Любов бельгійського дизайнера Kaspar Hamacher до натурального дерева на черговому етапі його життя прийняла нові форми. В результаті проведення різноманітних досліджень та експериментів дизайнер зміг розробити унікальну технологію роботи з деревиною, яка вражає своєю руйнівністю.

 

 

https://mebelon.by/


Щоб створити свою неповторну колекцію меблів під назвою «Ausgebrannt», що перекладається з німецької як «вигорілий», йому справді довелося палити дерево. В результаті застосування такої всеруйнуючої сили, як вогонь, талановитий майстер зміг продемонструвати людям іншу сторону цієї природної сили. За його словами, вогонь здатний не тільки руйнувати, але й творити, що можна наочно відстежити у новій меблевої колекції.

За допомогою вогню майстер з Бельгії зміг отримати химерні столи, стільці та табурети, які дивують особливою фантасмагорією свого образу і притягують непідробний інтерес усіх присутніх у приміщенні.

Щоб отримати настільки химерні і цікаві дерев'яні конструкції, дизайнер використав дерев'яні колоди різної висоти і об'єму, в яких була випалена середина. Саме така технологія застосування вогню дозволила сформувати незвичайні ніжки меблів, які мають не зовсім правильну форму і чорні обвуглені краї. При цьому майстрові довелося контролювати вогонь, направляючи його в потрібну сторону і отримуючи тим самим бажаний результат.

 


Після закінчення процесу випалу деревини дизайнер покриває готову конструкцію меблевим лаком, який захищає дерево від руйнування, а власника такої меблів – чорних слідів на руках або на підлозі квартири.

Безмежно люблячий такий природний матеріал, як деревина, бельгійський дизайнер виготовляє меблі з натурального дерева. З цією метою він назавжди залишив свою меблеву майстерню, розташовану в самому центрі міста, і переїхав в будиночок в селі, де і продовжив свою творчу діяльність, знову і знову надихаючись на створення все нових предметів інтер'єру, споглядаючи природну красу навколишньої природи. Ймовірно, саме там він побачив обгоріле дерево, яке стало натхненням для створення такої незвичної колекції меблів «Ausgebrannt». меблі Львів

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com