тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найбільший у світі мотоцикл з двигуном від радянського танка

На виставці у Німеччині представлено найбільший у світі мотоцикл. Він зроблений в стилі мілітарі, а його силова установка - двигун від радянського танка Т-55. А нещодавно творці байка розповіли про несподіваний секрет успіху.

 

 

 

Ентузіасти з німецької села Зілла створили найбільший в світі мотоцикл. Керівник проекту Тіло Нейбель (Tilo Niebel) з Harzer Bike назвав його спробою створити свою версію «німецького мотоцикла з коляскою часів Другої світової війни». Але вийшов величезний монструозний байк в радянському стилі.

Його творці кажуть, що при виготовленні мотоцикла слухали Rammstein і їли сире м'ясо. На мотоциклі стоїть двигун V12 від радянського середнього танка Т-55. Характеристики мотора-55 вражають: робочий об'єм 38000 куб. см і потужність 620 к. с. Незважаючи на велику потужність, байк поки що не їздив швидко.

 


Розміри байка нагадують характеристики невеликої вантажівки: 5,8 метра в довжину, 2,8 метра в ширину, а вага перевищує 4,3 тонни. Мотоцикл-танк (Panzerbike) настільки величезний, що він навіть потрапив у Книгу рекордів Гіннесса як «самий важкий мотоцикл у світі».

Panzerbike управляється подовженим кермом, який лише трохи повертає переднє колесо. Тому колесо на візку також кероване за допомогою окремого штурвала.

 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com