тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Сюрреалістична кераміка від Еллен Джьюетт: трансформації живих істот і середовища їх проживання

Талановитий канадський скульптор Еллен Джьюетт (Ellen Jewett) створює дивовижну сюрреалістичну кераміку. В арт-об'єктах легко з'єднуються теми рослинної природи і представників тваринного світу. У цьому позначається різнобічна освіта, отримана художницею з біологічної антропології, мистецтва скульптури і кераміки, дизайну та мистецької критики.

 

 


Несподівані трансформації тривимірних творів представляють деталізовані зображення квітів, листя, виноградних лоз як невід'ємні частини оленів, койотів, хамелеонів і іншої звірини. Увага майстрині зосереджена на максимальному використанні негативного простору в тілах тварин, що значно знижує вагу скульптури, надаючи їй ефект ефемерності і містичності.

 


Твори Еллен Джьюетт створюються подібно пружині, що розгортається зсередини назовні з допомогою нарощування нових елементів. Процес починається з роботи над наданням необхідної форми металевій арматурі, на яку наносяться глина, глазур або акрилові фарби. Після завершення виріб піддається термообробці, щоб підсилити колір і міцність. З допомогою додаткових декоративних елементів художниця домагається ефекту гротеску і фантастичність. Вона прагне виразити свої філософські роздуми про народження і розвитку, одомашнення і збереження дикості. Матеріали, які використовують Еллен Джьюетт, екологічно чисті, глина, фарби, глазур.

 


На думку художниці, люди повинні більше спілкуватися з природою, тому що вона постійно наводить переконливі приклади виживання.  Її ретельно опрацьовані скульптури передають красу природи не тільки на зоровому, але і на тактильному рівні.

Її любов завжди належала не міськими вулицями і площами, а природі, горам, лісам і полям.  Саме тут вона черпає натхнення для створення своїх тонких і динамічних творінь – художньої кераміки. Всі ці унікальні фігурки створюються вручну. На сайті художниці можна постійно стежити за оновленням цього дивовижного сюрреалістичного зоосаду.

 


 


Красиваяя посуда, сувениры, а также другие замечательные образцы оригинальной славянской керамики по наилучшей стоимости предлагает компания «ТАВ-Инвест».


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com