тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

В британські поїзди почнуть пускати по відбитку пальця

Британський залізничний оператор Rail Delivery Group вирішив поступово відмовитися від звичайних квитків, за якими пасажири можуть користуватися послугами перевезень. Як повідомляє видання Railway Technology, передбачається, що пасажири зможуть проходити на платформи за відбитками своїх пальців...

 

 

У компанії вважають, що це дозволить скоротити час на прохід і прискорити пасажироперевезення. В даний час у Великобританії для користування послугами залізниць можна використовувати один з трьох типів квитків. Зокрема, в Лондоні і його передмісті діє безконтактна карта Oyster, з рахунок якої списуються гроші при кожному проході через турнікет. Крім того, різні перевізники продають свої власні квитки, які можуть коштує істотно дешевше стандартних.

В Rail Delivery Group вважають, що прохід по відбитку пальця буде достатньо швидким, оскільки пасажиру достатньо буде лише торкнутися сенсора, не дістаючи з сумки картку або квиток. Зареєструвати в системі свої відбитки пальців можна буде за допомогою спеціального додатка для смартфона, розробка якого вже розпочалася.

Як саме буде функціонувати система наразі достеменно невідомо. Передбачається, що на першому етапі ідентифікація користувача буде проводитися через сканер відбитків пальців на самому смартфоні користувача та передаватися на турнікет за допомогою Bluetooth. Пізніше сканерами відбитків пальців можуть бути обладнані і турнікети.

В Rail Delivery Group також мають намір розглянути й інші варіанти використання біометричної інформації для швидкого проходу пасажирів. Зокрема, у власному плані розвитку залізниць компанія вказала та сканери веселкової оболонки ока. Коли саме запрацює система біометричного проходу, поки невідомо.

 


Заказывайте у нас самое дешевое такси в москве, абсолютный комфорт и безопасность гарантированы!


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com