тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

У Японії винайшли бритву для iPhone

Закритість програмної платформи Apple iPhone в чомусь обмежує функціонал цих смартфонів. Однак часом вони виграють у Android-гаджетів по частині можливостей: наприклад, тепер яблучні мобільники можна використовувати для гоління, причому в самому прямому сенсі!

 

 

Звичайно, сам по собі Apple iPhone не здатний на таке, і йому на допомогу прийшли японці, які розробили аксесуар, який ви бачите на фото.

Його назва — це купка абсолютно диких ієрогліфів, так що не будемо лякати вас ними, але знайти його можна на сайті Akiba PC Hotline. В японській роздробі цей чудовий прилад має абсолютно неадекватну вартість порівняно з цінами на інші аксесуари для Apple — його цілком реально купити всього-навсього за якихось 160 грн. з урахуванням поточного курсу валют.

 


Бритва підключається до порту Lightning на вашому Apple iPhone, так що при бажанні можна позбутися від щетини в будь-який час, особливо коли немає можливості скористатися повноцінною бритвою або верстатом.

Наскільки якісно голить цей гаджет, судити не беремося, але все це не китайська підробка, а цілком собі японський якісний товар, та ще й з пензликом для очищення в комплекті.

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com