тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Сюрреалістичний топіарі саду Маркессак на фотографіях від Філіпа Жарріжона

Фотограф Філіп Жарріжон (Philippe Jarrigeon) для ілюстрацій поста в мережевому журналі PIN-UP зробив приголомшливі знімки, на яких представлений знаменитий топіарі саду Маркессак (Château de Marqueyssac) в Аквітанії (Франція).

 

 

Парк був закладений ще в XVII ст. власником маєтку Бертраном Верне де Маркессаком. Він зміцнив стінами скелястий пагорб, надавши йому вигляд терас, що нагадують легендарні вавилонські «висячі сади». Але свій унікальний вид почав приймати в 60-е роки XIX століття, коли новий господар Жюльєн Сервель висадив тисячі дерев гнучкого самшиту.Під час військової служби в Італії в якості капітана у Ватикані його захопив папський топіарі. Наступні 30 років свого життя він присвятив відтворення саду на французькому ґрунті. Унікальний пам'ятник садово-паркового мистецтва ледь не був втрачений через багаторічну занедбаність в минулому столітті. Але, на щастя, був врятований Клебером Россійоном, який придбав землі у 1996 р.

Більше року було витрачено на відновлення саду. Інвестиції окупилися дуже швидко. Сьогодні топіарі Маркессак – найбільш відвідувана пам'ятка в регіоні.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com