тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

В унісон з природою: комфортабельний готель в дикому лісі

У високому сосновому лісі на півночі Швеції з'явився новий будинок в якості доповнення до відомого готелю Treehotel. Архітектурне бюро Snøhetta спроектувало сьомий унікальний номер для мандрівників, які перебувають у пошуках неповторного досвіду відпочинку на природі...

 

 

Нова споруда підноситься над рівнем землі на 10 метрів і повторює концепцію будинку на дереві. Великі панорамні вікна пропонують вид на річку, а відкрита тераса у вигляді сітки, пронизаної деревом дарує новий досвід спілкування з навколишнім світом.

У проекті The 7th Room геть стерті межі між інтер'єром і зовнішнім середовищем, будинок фактично є частиною лісу, а ліс — частиною будинку.

 


Гості піднімаються в номер по відкритим сходам, а для багажу передбачений невеликий ліфт. Дванадцять колон підтримують конструкцію і знімають навантаження з дерев. Так створюється відчуття більшої висоти і стабільності поряд з невагомістю.

Зовнішній фасад будинку виконаний в традиційному для заміських будинків Скандинавії стилі з використанням в обробці соснових дощок. Технологія випалу дошки дозволяє домогтися більш темного кольору і звести до мінімуму технічне обслуговування фасаду.

 


В інтер'єрі використовуються березова фанера для оформлення стін і дерево ясеня для підлоги. Ретельно підібрані світильники, предмети меблів і декору разом створюють затишну атмосферу в скандинавському стилі.

 


Над створенням для даного проекту працювали дизайнери Ateljé Lyktan. Будинок площею 55 квадратних метрів включає дві спальні, простору вітальню, ванну і терасу. У ньому можуть з комфортом розміститися до 5 гостей. Різниця в рівнях окремих зон надає інтер'єру цікавий характер. На стелі в спальнях передбачені світлові прорізи, які вдень впускають у приміщення сонячні промені, а вночі дозволяють милуватися зірками. Для самих відважних у номері є спальний мішок, тому бажаючі можуть провести ніч під відкритим небом.

 

 

 

Источник http://advokat-bti.com.ua/. Здесь же вы узнаете, как узаконить реконструкцию квартиры.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com