тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Чудові принти на двері від Каріма Рашида

Ми дивуємося, яким незвичайним і красивим може бути сучасний дизайн! Однак, не всім прийде в голову, що цей дизайн створюється з невеликих деталей, які можуть змінити всю кімнату. Якщо дизайн вашої кімнати здається вам досить нудним і простим, можна змінити його, просто додавши в кімнату кілька яскравих штрихів.

 

 

Також цей спосіб підходить для тих, хто хоче трохи оновити існуючий дизайн або просто хочеться чогось нового, але не дозволяє бюджет. Талановитий дизайнер Карим Рашид створив нову унікальну колекцію, яка як не можна краще підходить для цього способу змінити вигляд квартири.

Елементи колекції Каріма яскраві і привабливі, вони притягують погляд і змінюють весь зовнішній вигляд будь-якого простору. Яка ж деталь інтер'єру може зробити все це? Звичайно ж, декоративны двері! Така, здавалося б, нехитра деталь, може багато в чому змінити дизайн спальної. Якщо основний декор кімнати досить простий, двері можуть прикрасити її, особливо, якщо на ній буде оригінальний принт.

 


Колекція Каріма є дійсно оригінальною і різноманітною, тут ви знайдете самі різні візерунки і кольори, що виділяються строкатим різноманіттям кольорів. Кожен знайде для себе щось підходяще і необхідне в одній з кімнат.

Тут ви знайдете яскравы дитячы двері для молодших членів сім'ї, двері в стилі поп для підлітків, а також серйозні і сучасні кімнати для дорослих. Тут ви знайдете двері, що сподобалися будь-якому члену сім'ї. Кожен принт є унікальним і вам буде складно вибрати щось одне. Ваші кімнати стануть оригінальними і сучасними. Особливо добре поряд з такими дверми з принтом виглядає стіна з барвистим розписом в тон, з контрастним кольором оточуючих деталей дизайну.

До речі, на сайті Двери-Онлайн ви знайдете чудові моделі міжкімнатних дверей.

 


Взагалі, свою діяльність в архітектурному напрямку Карім Рашид називає «чуттєвим мінімалізмом». Інтер'єр постає якоюсь сферою на стику реальності, заповненою предметами і явищами з певними, давно вивченими фізичними властивостями, і віртуальним світом, що все більше і більше поглинає людину.

Предмети такого інтер'єру вже не можуть бути простими по суті і виконання. Вони являють собою інтелектуальні, високотехнологічні об'єкти, подібно стійким пластиковим шахам або сенсорному табло, розробленим Рашидом для готельних номерів: на ньому кожен з постояльців може набрати будь-який текст за своїм бажанням.

А ще Карім Рашид порівнює дизайн з індустрією музики. До музики у дизайнера особливе ставлення: близько десяти років він сам працював як ді-джей любитель. Музика для нього постійний супутник життя, і його кілька айподів за 30GB до відмови забиті музикою всіх напрямів і стилів.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com