тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

У Дубаї влітку запустять безпілотне повітряне таксі

Управління доріг і транспорту Дубая знайшло, чим порадувати і здивувати весь світ. Вже липні поточного року по місту, як було обіцяно, почне курсувати перше у світі літаюче таксі без пілота!

 

 

Інформацію днями офіційно підтвердив Маттар аль-Тайер, представник згаданого відомства.  В якості безпілотного транспорту тамтешні інженери мають намір використовувати БПЛА моделі Ehang 184. Розроблений апарат був дубайським транспортним управлінням у співпраці з китайською фірмою Ehang. Показали пристрій широкій громадськості минулого тижня.

За словами творців, цей БПЛА здатний возити вантажі до 110 кг. На даний момент пристрій вже встиг пройти всі льотні тести і продемонстрував відмінні результати.

 


Виглядає БПЛА, як невеликий вертоліт. Має довжину 3.9 метра, ширину 4 метри, висоту 1.6 метра. Важить транспорт близько 250 кг. Стало також відомо, що Ehang 184 обладнаний тачскріном, за допомогою якого вибирається пункт призначення.

Наразі кількість можливих точок зльоту-посадки серйозно обмежена, однак передбачається, що в майбутньому їх кількість буде зростати. Всі польоти контролюються фахівцями з землі за допомогою нової системи бездротового зв'язку. Швидкість апарату складе 160 км\год (максимальна), максимальна висота 900 метрів, а у повітрі він зможе протриматися до 30 хвилин.

 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com