тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Матрац ChiliPad з мікрокліматом: взимку зігріє, влітку охолодить

Зустріти однакових людей неможливо, як вірно і те, що протилежності притягуються. Буває, один з подружжя любить відходити в обійми третього партнера на подружньому ложі — Морфея в умовах морозної свіжості, а другий вважає за краще засипати в теплі. Як бути?


Як правило, один жертвує власним комфортом заради комфорту іншого. І закон життя в цьому випадку говорить: чим більше у партнера совісті, тим менше у нього місця на ліжку. Для випадків, коли підібрати комфортний для обох температурний режим неможливо, а жити далі разом треба, розробили спеціальний матрац ChiliPad.

Отож, дизайнери з американської компанії Chili Technology придумали, як з комфортом пережити спекотне літо і холодну зиму тим, хто з тієї або іншої причини не може або не хоче заводити кондиціонером. Їх розробка називається ChiliPad і являє собою універсальну систему формування мікроклімату в окремо взятій частині квартири, а саме, - в ліжку.

Система охолодження та підігріву матраца, ось цього самого ChiliPad, вбудована в спеціальний чохол, який можна натягнути на матраци стандартних розмірів, як на двоспальний, так і на півторачку. Причому реалізована ця система більш, ніж просто, - в чохол вбудовані м'які силіконові трубки медичного класу, по яких циркулює звичайна дистильована вода. Охолоджуючи або підігріваючи її до певної температури, пристрій і забезпечує сплячій людині необхідний у даний момент комфорт.

Підігрів або охолодження можна регулювати кнопками на компактній "базі", де знаходиться резервуар з водою, або ж пультом управління. Діапазон температур обмежений рамками від 7 до 48 градусів, але відомо, що найбільш комфортно людина почувається при 15-20 градусах. Очікується, що крім матраца ChiliPad компанія випустить також ковдри і подушки з регульованим мікрокліматом.

 


А от японці вирішили подбати про комфорт тих, хто любить «висіти» на телефоні. Компанія Willcom, яка спеціалізується на виробництві мобільних телефонів, випустила м'яку подушку Dare to Demo у формі зірки. Такою подушкою можна прикрасити диван або крісло. Однак, це не головне в її функціональності. В «промені» подушки-зірки вбудовано два динаміки і мікрофон. На подушку можна прилягти, опустити телефон і продовжувати спілкування в комфортних умовах, навіть якщо розмова обіцяє тривати не одну годину.

 


Невзирая на большое количество предложений, хороший купить матрас не так-то и просто, учитывая обилие на рынке разного рода низкопробных подделок. В связи с этим хочется порекомендовать товар, представленный в интернет-магазине walson.ru. Здесь вы найдете действительно матрасы нового поколения, которые гарантируют крепкий и приятный сон.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com