тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Вчені: віртуальні ігри добре впливають на психіку дітей

Витягати дітей з комп'ютера або пірнути туди разом з ними? У другому варіанті деякі психологи бачать більше плюсів...

 


На нашем сервисе вы можете играть в игры онлайн совершенно бесплатно. Бегалки, гонки, стрелялки, одевалки, стратегии, и множество других ярких и захватывающих развлечений на любой вкус!


 

 

Комп'ютерні ігри корисні підліткам! Такий неймовірний висновок зробили психологи з Оксфорда, опитавши 5 тис. школярів віком 10-15 років. Виявилося, вхожі у віртуальні світи діти легше знаходять мову з однолітками і більше задоволені життям.

Вітчизняні психологи англійців підтримали. «За даними наших досліджень, якщо підліток зовсім не спілкується в Інтернеті і не грає в комп'ютерні ігри, то він випадає зі свого підліткової середовища, — каже Кирило Хломов, керівник напрямку по роботі з підлітками психолого-педагогічного центру. — Можна відняти у дитини планшет, тільки потім не треба дивуватися, що у нього немає друзів».

Проте страхи дорослих з приводу шкідливого впливу всіляких екранів на дитячу психіку і здоров'я як ніколи сильні. І все більше батьків дійсно віднімають гаджети у дітей. До чого це призводить?

«Діти дикунами приходять у доросле життя. Ми з подивом помічаємо, що багато студентів не вміють працювати з комп'ютером, не можуть правильно ввести запит в інтернет-пошуковику, відправити лист по електронній пошті, — нарікає Олена Чеботарьова, доцент кафедри соціальної та диференціальної психології РУДН. — Інформаційні технології — це реальність, до якої треба пристосовуватися.

Крім того, в Інтернеті є багато ресурсів для розвитку дітей. Стати ближчим до дитині простіше всього, розділивши її інтереси. Можна зайти на її сторінку в соцмережах і увійти до неї в друзі — будете знати, чим вона цікавиться, з ким дружить. Варто налагодити віртуальне спілкування і з його приятелями. Можна пограти в комп'ютерні ігри, а потім їх обговорити. Ви вважаєте, що "яйця курку не вчать"? Дурниці! Попросіть дитину навчити вас користуватися якоюсь програмою або програмою. Часто діти виявляються більш просунутими користувачами, ніж їх батьки, і їм дуже важливо визнання їхніх талантів».

Безумовно, будь-яке захоплення повинно мати межі. «1,5 години в будні і 4 години у вихідні за комп'ютером — це максимум, — вважає психолог Михайло Лабковский. — Якщо дитина сама не контролює час, проведений в соцмережах, доведеться це робити батькам».

А от забирати однією рукою планшет або смартфон, а іншою вкладати в руки підлітка книгу марно. Ще гірше — карати позбавленням комп'ютера. «Тим самим комп'ютер та Інтернет ви робите цінністю, заради якої треба жити і працювати»

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com