тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Розумна домашня сигналізація Scout

Сигналізацій з повідомленнями розплодилося дуже багато, однак для комплексного підходу до безпеки досі потрібна допомога фахівців і щільний гаманець в кишені. Обійти всі ці витратні і малозрозумілі установки стало можливо за допомогою сигналізації Scout, яка працює з сервісом IFTTT.

 

 

Scout – це сигналізація, покликана зробити захист дому свого більш інтелектуальним і настроюється залежно від різних ситуацій. Вона складається з декількох пристроїв і датчиків для різних контрольованих точок.

Основна перевага даної сигналізації - можливість налаштувати загальну систему безпеки, щоб вона не просто говорила про вторгнення, а реагувала на нього. Мобільний додаток, що поставляється в комплекті з пристроями, отримує всі необхідні дані про ситуацію в приміщенні, що охороняється, дбайливо збереже статистику використання, та найголовніше - дозволить налаштувати дії цієї сигналізації у разі загрози, завдяки можливості зв'язки з сервісом IFTTT.

IFTTT – це сервіс, що дозволяє налаштувати ланцюжок простих дій, які розподіляться між підключеними до інтернету приладами або додатками, якщо вони звичайно підтримують таку інтеграцію. Команди на ці дії відправляються за призначенням при досягненні певних умов.

 


Інтелектуальні дії:

- наприклад, можна налаштувати відправку повідомлення про злом не тільки спецслужбам, але і відразу вам на телефон, щоб самому виїхати на місце злому. І при цьому включити блокування замків усередині будинку, щоб як можна довше затримати непроханих гостей, якщо ці замки теж звичайно не прості, а розумні.

- можна скласти статистику по прохідності приміщення, якщо, наприклад, сигналізація використовується не вдома, а в комерційному приміщенні, тоді сигналом до дії буде не спрацьовування датчика злому, а просто відкриття двері, і в результаті буде формуватися таблиця з звітом по днях і в кінці тижня автоматично надіслано на ваш email.

Загалом можливості застосування даної технології досить широкі, з ними можна гратися і експериментувати скільки завгодно вистачить фантазії, і що важливо, крім спрощення життя така річ, що застосовує можливості інтернету, подбає і про безпеку життя свого власника.

 


Если вам требуется надежная охрана квартир киев, воспользуйтесь выгодными предложениями от компании S-project, специалисты которой в кратчайшие сроки осуществляют установку и техническое обслуживание наиновейших эффективных систем сигнализации, и контроля доступа.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com