тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Бельгійська компанія вживила своїм співробітникам електронні чіпи

Фірма Newfusion, яка працює в напрямку цифрового маркетингу в Бельгії, помістила під шкіру своїм співробітникам електронні чіпи. Так звані «ключі» замінюють колегам бейджі, якими вони користувалися раніше...

 

 

Завдяки маячками, працівники даної компанії, можуть відкривати двері кабінетів і використовувати офісну техніку, яка надає фірма. Такий досвід впроваджується в Бельгії вперше.

Чіп, який вживлюють під шкіру, має розміри не більше зерна пшениці, а коштує 100 євро. Хто оплачує суму «ключа», співробітники чи сама фірма, поки не афішується.

 


Виглядає все красиво, прямо таки майбутнє вже біля порога, але ж насправді є багато питань:

- Ну ось наприклад як бути при плинності кадрів? Звільнився співробітник - чіп потрібно виймати, а це додаткові витрати.

- А як може реагувати чіп на магнітні рамки металошукачів, різні індукційні плити наприклад.

- Все таки вживлення стороннього предмета - це не дріб'язкова процедура. А раптом у когось будуть ускладнення? Це все доведеться оплачувати і відшкодовувати збиток.

- Цікаво, а як часто будуть перевіряти чи на місці чіп? Можна вийняти і носити як і раніше в бейджі або ще якось. І що робити якщо чіп зламається від сильного удару рукою (наприклад при падінні на руки або спортивного тренування). Або молоток впаде на руку, що тоді?

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com