тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Компактна кухня майбутнього від CC Concept LTD

Американська кампанія CC Concept LTD запропонувала абсолютно нову концептуальну ідею кухні в квартирі обмеженої площі. Правда, спочатку, займана кухнею мінімальна площа зовсім не повинна була, за задумом дизайнерів, економити життєвий простір. Мабуть ця проблема американських домогосподарок не надто турбує...

 

 

Головна новаторська ідея творців кухонного модуля полягала в тому, щоб у процесі роботи господині не доводилося переміщатися уздовж приміщення від плити до умивальника, холодильника і назад. Тобто плита, мийка та холодильник повинні були "приходити" на потрібне місце самі. Саме тому цілий кухонний модуль отримав можливість обертатися навколо своєї осі і повертатися до своєї господині саме тією стороною, яка необхідна в даний момент.

Ця компактна за розміром кухня лише на перший погляд здається досить невеликою, щоб забезпечити повну функціональність. Насправді модуль вміщує в себе і електроплиту, мийку, мікрохвилівку, посудомийну машину, холодильник і ще безліч всіляких скриньок, шаф та ємностей для зберігання кухонного начиння і всіляких кухонного приладдя. кухни Белоруссии

 


Для зручності користувачів нижня частина модуля може обертатися навколо своєї осі на 180 градусів, а верхня взагалі на всі 360, що забезпечує легкий і швидкий доступ до будь-якої необхідної частини кухонного обладнання. Будучи модульною, збірною структурою, ця кухня може бути обладнана у відповідності з Вашими запитами, смаками і побажаннями.

Зрозуміло, творці подбали про те, щоб існував стандартний, загальноприйнятий склад модуля. Але якщо покупець захоче внести в нього якісь зміни, що-небудь прибрати або додати деякі елементи, здійснити це зовсім просто. Достатньо лише повідомити про свої побажання співробітникові кампанії. А для її установки Вам буде потрібно зробити лише невеликий косметичний ремонт.

Крім того, ця новаторська по дизайну новинка випускається в досить великій гамі кольорів. Тому клієнти мають можливість підібрати кухонний модуль, відповідний саме до їх індивідуальному інтер'єру. А при використанні маскуючих дверцят, кухня легко зникає з виду, перетворюючи приміщення у звичайний житловий простір.

Що не кажіть, а у малометражних кухнях, що залишилися нам на згадку від епохи будівництва хрущовок, подібний витвір дизайнерського мистецтва дійсно може виявитися більш ніж до речі.

 


Где выгодно приобрести качественные кухни и другую мебель в Днепропетровске, а также узнать больше о цене, ассортименте, контактных данных поставщиков можна на сайте mebli.dp.ua.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com