тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Пивна йога: просвітлення через пляшку алкоголю

Що може бути краще для духовного просвітлення, ніж пляшка хорошого пива? Хіба що йога. Пивна йога. Австралія і Німеччина стали піонерами нового і обнадійливого руху — в цих країнах відкрилися клуби, де кожен може почати осягнення індійської гімнастики, поєднаної з європейським алкогольних гедонізмом...

 

 

Вперше ідея про поєднання пива і вправ йоги (хатха-йоги, якщо бути точним) народилася на американському фестивалі Burning Man в Неваді. Вийшло все якось спонтанно: багато відпочиваючих там хіпі і любителі нью-ейджу просто намагалися зайнятися звичними вправами (тому що внутрішня дисципліна) не відриваючись від пануючих веселощів (тому що все-таки фестиваль).

Вийшло несподівано добре, але ідея, мабуть, тоді здалася просто прикладом вдалого поєднання двох приємних речей — і не більше того. Однак більш практичні німці побачили в цьому не просто цікавий задум, але і вкрай вдалу концепцію — і для відпочинку і для бізнесу. З двох роздільних і не пов'язаних речей шляхом трансмутації вони створили щось досконале, нове і практичне.

 


З зрозумілих причин пивна йога досить швидко знайшла популярність в Берліні. Молоді (і не дуже) люди раптом зрозуміли, що пиво допоможе їм перебороти в собі сором перед груповими заняттями або недовіру до східних практик. Інструктор з йоги Джула створила бренд BierYoga і не полінувалася розвинути філософію цього руху.

Згідно її концепції, пивний гедонізм разом з концентрацією, що дає йога, можуть чудово доповнити одне одного і дати якщо не просвітлення, то хоча б відмінний відпочинок після робочого тижня. Загалом, пивна йога підходить майже всім, кому є більше 16 (у Німеччині — вік, з якого можна пити пиво), і хто готовий до чогось нового.

 


 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com