тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Нестандартні дизайнерські меблі «Plié collection» — принцип орігамі від Gergely Kiss-Gál

Креативність. Це поняття давно увійшло в наш лексикон для більш точного визначення здібності деяких людей в обхід шаблонів і штампів створювати щось, що геть випадає із загальної стереотипної маси. Предмет інтер'єру, про який ми зараз розповімо, язик не повернеться назвати банальним. Судіть самі...

 

Без дерева, напевно, не обходиться жоден інтер'єр. Дерев'яні паркет, стінові і стельові панелі, меблі – все це насичує приміщення природною теплотою, відображає смак і стиль господарів, та й просто є дуже красивими предметами і матеріалами.

Для читачів сайту Вебочка буде цікавий той факт, що «Plié collection» («Колекція в складеному вигляді») - це результат майже дворічного процесу технологічного експерименту з деревом і кравецьким мистецтвом. Даний метод, розроблений дизайнерським агентством «Plié Atelier» та її провідним спеціалістом Gergely Kiss-Gál, дозволяє створювати меблі з дивовижною простотою, додавши унікальність зробленого кравцем дизайну.

 


Найголовніша частина проекту – це ламіновані панелі, які були обрані в ході численних експериментів з використанням різних типів матеріалів для створення гнучкої і стійкої структури. Завданням дизайнерів було поєднати роботу майстрів з пошиття одягу і ремісників з виробництва меблів.

Ну, не знаю, чи багатьом буде до вподоби таке "орігамі", але якщо ви завітаєте до інтернет-магазину http://promebel-krd.ru/prihozhie/, де представлено широкий асортимент столів, стільчиків, шаф-купе, ліжок, диванів і інших якісних меблів, то точно не втримаєтесь від покупки, тим більше при таких привабливих цінах.

«Atelier Architects» досить молода, але високопрофесійна угорська студія, яку заснували в 2008 році молоді архітектори Zsuzsanna and Gergely Kiss-Gall, а в 2012 році на її основі була створена експериментальна студія – майстерня «Plié Atelier».

 


Головний дизайнер і натхненник усіх інноваційних проектів Gergely Kiss-Gál знаходиться в постійному пошуку нових технологій в області меблевого дизайну або архітектури. У новій майстерні є спеціальна установка з певним набором інструментів, налаштуванням неповторних форм і моделей, які і забезпечують технологію для виробництва нових унікальних зразків колекції у складеному вигляді.

Зразки цих унікальних меблів легко збираються, а при перевезенні займають місця не більше, ніж аркуш картону, що особливо зручно при транспортуванні від виробника до споживача.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com