тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

У Росії виростили сталактит з фекалій

"Уральські самоцвіти вже не ті", - сумно жартують мешканці будинку за адресою Білоріченська, 5 в місті Сєрова Свердловської області Росії. Тут можна спостерігати унікальне явище: справжній сталактит з фекальних мас!

 

 

Як з'ясували уральські журналісти, смердючий сталактит виріс в одному з приміщень на першому поверсі будинку, що використовується як малосімейний гуртожиток. Загадкове утворення вже поширилося і на сходову клітку, а підживлює його каналізація, що постійно протікає. Полагодити її за власний рахунок або хоча б перестати користуватися мешканці чомусь відмовляються - лише скаржаться у всі можливі інстанції від житлово-комунальних служб до прокуратури. Втім, реагують там на скарги так, як зазвичай прийнято в Росії - ніяк.

 


- Це лід разом із сечею та фекаліями, - розповідає журналістам обурена мешканка сусідньої квартири Любов Келлер.

За словами мешканців, бурулька-смердючка постійно збільшується в розмірах, а після настання відлиги починає ще і підтавати. Утворювана при цьому смердюча рідина розливається по першому поверсі і потрапляє в сусідні блоки гуртожитку. Крім нестерпного смороду, через яку доводиться затикати ніс, мешканців переслідує цвіль, а дерев'яні двері та вікна розбухли і не закриваються.

 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com