тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Права і свободи людини у світі

Міжнародна неурядова організація Freedom House випустила новий звіт по правам і свободам людини у світі під назвою «Populists and Autocrats: The Dual Threat to Global Democracy»...

 

 

На сайті організації можна подивитися сухі цифри. Там ви знайдете такі показники, як "індекс політичних свобод" (ІПС) може приймати значення від 1 до 7, де 1 — найбільша свобода, "індекс громадянських свобод" (ІГС) може приймати значення від 1 до 7, де 1 — найбільша свобода, "сукупний індекс свободи" (СІС) може приймати значення від 0 до 100, де 100 — найбільша свобода. Останнє обчислюється, очевидно, на підставі двох перших і ще якихось даних, яких саме — сказати складно.

Нижче мова буде йти лише про СІС. Отож кілька цифр:

- Сирія має індекс, що дорівнює -1. Пробили дно, порівнювати з ними кимось марна справа.

- Крим — у 3 рази вільніший за Північну Корею і Туркменістану, в 2 рази вільніший, ніж Сомалі, але в 6 разів гірший показник ніж в Україні та Замбії, у 5 разів - Нігерії і Нікарагуа, і в три рази "невільніший" за Ірак.

- Росія — на 1/4 вільніша за Китай, Лівію і Ємен, врівень з Білорусією, але майже в два рази поступається Алжиру, Кувейту і Уганді, і в три рази - Танзанії та Україні.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com