тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Паризькі клумби, у які можна помочитися

Автори цієї незвичайної ініціативи хочуть очистити місто від любителів полегшитися на будівлі, дерева і припарковані машини...


Контейнери під назвою The Uritrottoir від компанії Faltazi бувають двох розмірів: більші, розраховані на 600 стандартних дорослих "випорожнень", і менший — з обмеженням у 300. У центральній частині клумби обладнаний відсік, в який можна попісяти в разі необхідності. Рідина надходить у нижню частину, де розташований лоток з сіном, тирсою і соломою. Нагорі розташовані квіти та інші рослини.

Коли контейнер наповниться, то з нього вигребуть утворений компост і направлять на добриво земельних ділянок і садів. А ємність почистять і повернуть на вулиці Парижа.

Після тестів, проведених на початку січня, автори ініціативи переконалися, що через високий вміст вуглецю в органічному наповнювачі від клумби не виходить неприємних запахів.

 


Кожен контейнер коштує близько 3 тисяч доларів і обладнаний цифровим дисплеєм, який повідомляє про те, коли він повністю заповниться. Кілька клумб встановлені на паризькому вокзалі, деякі на центральних вулицях та біля будівлі суду.

Втім, автори проекту не знають, як допомогти з проблемою жінкам, які не можуть скористатися клумбою в екстрених ситуаціях.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com