тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Scottevest SeV для любителів численних кишень

У світі існує чимало любителів «все своє носити з собою». Іншими словами, на прогулянці мати в кишенях масу корисних речей, які можуть знадобитися в будь-який момент. Відповідно, і кишень для цього повинно бути багато – щоб зручно розкласти по них потрібне.

 

Приємною новиною для таких людей може стати поява в онлайн-магазині ThinkGeek оригінальної куртки SeV Chloe Ladies' Hooded Jacket в жіночому варіанті, і SeV Tropiformer Jacket – в чоловічому.

Обидві моделі виготовляються американською компанією Scottevest. Ну а кількість кишень в обох варіантах становить цілих 15! Причому розмістити в них можна не тільки гаманець, сонцезахисні окуляри, ручку та інші дрібниці, але і досить велику коробку з CD-диском і навіть 10-дюймовий планшет.

Виготовлені куртки переважно з ультра-м'якого і дихаючого трикотажу, міцного і комфортного для носіння і прання, довговічного і такого, що непогано тримає форму. А от пальто, представлені в інтернет-магазині http://ra-tm.com/verhnyaya_odezda/palto-zima хоч і не мають такої кількості кишень, зате дуже теплі, комфортні, і безумовно сподобаються кожній жінці.

Однією з небагатьох відмінностей курток SeV можна назвати верхній шар з водонепроникної тканини і, звичайно, вечичезну кількість кишень. Дизайнери приділили особливу увагу тому, щоб куртка не втрачала форми і виглядала акуратно навіть з повністю заповненими кишенями. Для любителів спілкування по телефону або прослуховування музики за допомогою дротової гарнітури передбачена система для шнура, який напевно не заплутається і буде розташований зручно для користувача.

Дамський варіант куртки оснащений капюшоном і пропонується до придбання в червоному кольорі, за ціною $90. Вибір кольрів для чоловіків більш широкий і включає в себе сірий, бежевий, синій, червоний.

 


Чоловіча куртка SeV Tropiformer Jacket більш масивна, передбачає можливість відстебнути рукави і перетворюється при цьому в жилет: її ціна складає $150. Ну а для тих, хто віддає перевагу все «по максимуму», в магазині за ціною $200 представлений чоловічий тренч SeV men's Trench Coat – передбачає вже не 15, а цілих 19 кишень! Справжнє роздолля для любителів розкласти все по різних місцях. Головне при цьому, мабуть, не забути перевірити всі кишені перед пранням – і не заплутатися в них. Чи Не так?

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com