тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Білизна з кукурудзи з обробкою сріблом SilverBorn

Постільна білизна з кукурудзи? Чому б і ні – адже з цього абсолютно природного рослинного матеріалу сьогодні вже випускається і біорозкладний одноразовий посуд, і матеріали для 3D друку. Ідея виготовлення постільної білизни з кукурудзи відвідала деякий час назад групу креативних розробників з американського Міннеаполіса.

 

 

Пропрацювавши її, вони заснували стартап SilverBorn. І запропонували всім охочим до передзамовленню подушки, наволочки, простирадла і підковдри з однойменного матеріалу, заявивши про його антибактеріальні властивості та інші привабливі характеристики.

Про що ж мова? Для виготовлення незвичайної тканини кукурудза подрібнюється, змішується з деякими добавками і формується в напівпрозорі гранули (PLA або полилактид). З гранул на спеціальних верстатах витягується легке повітряне волокно, з нього формуються нитки, з яких вже виготовляється тканина, оброблювана стійким розчином срібла.

Результат – матеріал, що легко витирається (фактично, відштовхуючий бруд) і швидко висихає, не вбирає запахів і перешкоджає розмноженню грибків і бактерій на своїй поверхні, в тому числі і за рахунок іонів срібла, які мають бактерицидний ефект. А от тут http://profit-textile.ru/katalog/polisatin/polisatin-premium/ ви зможете дізнатися про унікальні властивості тканини полісатин.

 


Згідно анонсу, тканина SilverBorn не вимагає прасування, є гіпоалергенною, і добре підходить для виготовлення дорослої і дитячої постільної білизни. В деякій мірі, тканину SilverBorn можна назвати пластиковою, виготовленою на основі глибоко перероблених рослинних компонентів, і доповнену антибактеріальною дією срібла. Саме з неї і запропонували своїм клієнтам співробітники стартапу простирадла, наволочки і подушки різного розміру, окремі приналежності постільної білизни, і комплекти на ліжко різного формату. При цьому подушки набиваються все тим же волокном з PLA гранул – із зовнішньою оболонкою з тканини SilverBorn.

Вартість постільної білизни з SilverBorn за попереднім замовленням через кампанію на Кікстартер становила від $30 за велику наволочку або маленьку (дитячий/дорожню) подушку з наволочкою. До $235 за комплект з подушки, наволочки і простирадла на велику ліжко формату King. При поступлені в роздрібний продаж вартість такого білизни, згідно анонсу, зросте на 20%.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com