тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Екран майбутнього: революційна технологія від Samsung

Компанія Samsung Electronics в рамках своєї участі у виставці CES 2017 представила нову лінійку QLED телевізорів, в яку увійшли моделі Q9, Q8 і Q7. Заявлено, що нова лінійка відрізняється значно поліпшеною якістю передачі кольорів в суворій відповідності з колірним простором DCI-P3.

 

 


Сучасні якісні Samsung телевізори по найкращій в Україні вартості пропонує інтернет-магазин "Цифра".


 

Крім того, QLED телевізори, за даними Samsung, стали першими в світі пристроями, які здатні відтворювати колір у 100-відсотковому його обсязі. Це означає, що вони можуть передати будь-який колір на будь-якому рівні яскравості: найменша різниця буде помітна навіть на пікової яскравості QLED телевізора, яка коливається в межах від 1500 до 2000 ніт.

Під обсягом кольору позначають колір, який відображається при різних рівнях яскравості. Приміром, лист дерева в залежності від яскравості світла може сприйматися, починаючи від жовтувато-зеленого і закінчуючи бірюзовим відтінком. Екран телевізора Samsung QLED TV може відобразити навіть найтонкіші відмінності в кольорі щодо яскравості. Моделям телевізорів з колірним 2D-простором передати таку деталізацію кольорів досить нелегко.

Такий прорив є результатом застосування компанією Samsung нового металевого матеріалу квантових точок (Quantum Dot). Завдяки технології квантових точок (Quantum Dot) телевізор може відобразити значно покращений діапазон кольору з посиленою деталізацією. Нові квантові точки дозволяють телевізорам Samsung QLED TV передавати глибокі відтінки чорного і багату деталізацію незалежно від того, наскільки темна або світла сцена у фільмі, або наскільки затемнена або освітлена кімната, в якій знаходиться телевізор.

Крім того, максимальна яскравість телевізорів Samsung QLED TV може коливатися у проміжку від 1500 до 2000 ніт, не впливаючи при цьому на здатність точно передавати колір. Новий металевий сплав, що використовується в технології квантових точок (Quantum Dot), дозволяє яскравості не бути залежною від якості відображення кольорів. Це правило буде дотримуватися, хоч би яким широким не був кут огляду.

Поліпшення дизайну і підвищення зручності використання в лінійці телевізорів QLED TV знайшли своє втілення у єдиному прозорому кабелі «Invisible Connection», через який до телевізора будуть підключатися всі необхідні дроти. Це доповнення до беззазорного настінного кріплення, яке дозволяє з легкістю закріпити телевізор на стіні впритул до неї.

Для тих, хто воліє не закріплювати телевізор на стіні, Samsung пропонує дві нові підставки. Вони створені спеціально для демонстрації телевізора QLED TV в якості самостійного аксесуара для дому. Користувачі можуть вибрати «Studio Stand», яка нагадує мольберт для картини, або ж «Gravity Stand», яка в тандемі з телевізором нагадує сучасну скульптуру.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com