тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Прозора фауна

Ці тварини майже досягли невидимості, адже шкіра в багатьох з них прозора. Для чого їм це потрібно? Як правило, якщо тварина не захищено гострими зубами, токсичним секретом, вмінням дуже швидко рухатися або малим розміром, йому доводиться вдаватися до маскування. А найкраща маскування — це прозорість...

 

 

Greta oto (скляна метелик) — це вид метеликів з сімейства німфалід (фото вгорі). У неї прозорі крила за рахунок поєднання трьох факторів: низької світлопоглинаючої здатності тканин, з яких складаються крила, слабкого розсіювання крилами потрапляючого на них світла, а також слабкої відбивної здатності поверхні крил. Дорослі особини скляного метелика в основному зустрічаються в Центральній і Південній Америці, включаючи Чилі. Вони можуть мігрувати на величезні відстані, і їх поява було зафіксовано в таких місцях, як Мексика і Техас.

Ця прозора рибка — молода особина риби-хірурга. Їх ареал проживання досить великий, і вони зустрічаються в прибережних водах Нової Зеландії. У це важко повірити, але це той самий вид риб, що і Дорі з мультфільму «У пошуках Немо». Вони можуть виростати до 30 см в довжину і популярні в якості акваріумних рибок.

 


Малорота макропіна — це єдиний вид роду макропін, що відносяться до сімейства опистопроктових. Вона відрізняється незвичайним прозорим склепінням черепа, через який видно кришталики її очей. Цей вид риб відомий науці з 1939 року, але його вдалося зняти в живій природі тільки в 2004 році.

 


Hyperolius leucotaenius — це вид з сімейства веслоногих жаб, ендемічний на території Демократичної Республіки Конго. Вважалося, що цей вид вимер, проте в 2011 році цих прозорих жаб знайшли і сфотографували на берегах річки Еліла під час експедиції під керівництвом Елі Грінбаум з Університету Ель-Пасо в Техасі.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com