тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Шкарпетки з підігрівом і пультом ДУ Warmawear Heated Socks

Шкарпетки з підігрівом за типом електро-ковдри – та ще й з пультом дистанційного керування для перемикання режимів? Цю дивну, на перший погляд, пропозицію зробили любителям зимового комфорту деякий час тому розробники британської компанії Meika, що володіє торговою маркою Primrose, а заодно заснувала бренд Warmawear...

 

 

Виготовлені з теплої, міцної та еластичною акрилової пряжі званої також штучною шерстю, з додаванням нейлону, спандекса та натуральної вовни, шкарпетки Warmawear оснащуються найтоншими вуглецево-керамічними нагрівальними елементами. Вони живляться від трьох батарейок формату АА кожен: батарейки поміщаються в спеціальну кишеньку, що пристібається до верхньої частини шкарпетки або взуття під час перебування на вулиці.

Управління системою обігріву з можливістю перемикання в будь-який з трьох режимів потужності або повного її відключення в моделі з приставкою Remote Control реалізовано через компактний пульт.

Інша частина назви шкарпеток з підігрівом від Warmawear – Dual Fuel Pocket, передбачає подвійний тип нагріву. Перший, представлений вище, має вуглецево-керамічну нагрівальну система з живленням від батарейок.

Другий, резервний: докупляються за необхідності окремо одноразові "теплові пакети" heat packs. Вони відомі також як хімічні грілки: активуються методом розминки корпусу і забезпечують ще до 6 годин тепла.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com