тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найнебезпечніша пішохідна стежка у світі

Королівська стежка (El Caminito del Rey) – пішохідна доріжка, протяжністю майже 4 кілометри і шириною всього один метр, побудована буквально на стінах ущелини Гаитанес в Ель Чорро, в провінції Малага (Іспанія). Справжній рай для екстремалів!

 

 


Стежка прокладена в стрімких скелях на висоті в деяких місцях понад ста метрів над річкою Гвадалорсе. Це в прямому сенсі запаморочливий маршрут був офіційно закритий після загибелі на ньому чотирьох екскурсантів в 1999-2000 рр. З тих пір стан стежки погіршувався і, теоретично, проходити по ній не можна. Однак ні забороняючі плакати, ні штрафи не в силах утримати безліч любителів екстремального туризму.

Провінційна рада Малаги кілька років тому почала відновлювати цю дорогу, і на початку 2015 року Королівська стежка відкрилася знову.

 


Кілька років тому на відеохостингу Youtube з'явився ролик, в якому Королівська стежка була охарактеризована як найнебезпечніша пішохідна доріжка в світі. В даний час відео переглянули вже більше дванадцяти мільйонів чоловік.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com