тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Дивовижні пейзажі засніженого Кіото

Кіото залишався столицею Японії понад тисячоліття і цілком заслужено користується репутацією одного з найцікавіших міст Країни Висхідного сонця. Більш того, стародавня столиця імператорів незмінно привертає до себе цілі натовпи туристів – Кіото вважається також одним з найкрасивіших міст країни. Однак нинішня зима перетворила древнє місто в справжнє сніжне диво!

 

 


Температура в останні кілька тижнів у Кіото тримається нижче нуля за Цельсієм, — для Кіото це справжній рекорд. Як правило, температура взимку тут не опускається нижче 5 градусів тепла, а тому несподіваний снігопад викликав справжній захват у фотографів, повідомляє Joinfo.ua з посиланням на Bored Panda.

 


Золотий павільйон Кінкакудзі, район Gion, який здавна є місцем проживання і роботи гейш, бамбуковий гай Арашияма — добре відомі пам'ятки змінилися, ставши буквально невпізнанними.

Професійні фотографи і звичайні користувачі соціальних мереж щедро діляться знімками засніженого Кіото на своїх сторінках. Сьогодні ми зібрали для вас найкрасивіші з них.

 


 


 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com