тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Свиня стала зіркою інтернету

Диво-свиня Естер є інтернет-знаменитістю і має 1 млн фанатів на Facebook, хоча вона змусила своїх власників неабияк похвилюватися!..

 

 

Стів Дженкінс і Дерек Уолтер з Онтаріо, Канада, купуючи Естер, думали, що це домашня міні-піг. Але їх обдурили: свиня виявилася самою звичайною і зросла до величезного розміру, який майже в десять разів перевищував очікуваний!

Вона стала настільки великою, що сімейна пара повинна була переїхати на ферму, щоб було достатньо місця для неї, двох собак і кота.

 


Стів, який працює в індустрії нерухомості, розповідає про те, як росла Естер: «Ми жили не вірячи очевидного протягом тривалого часу. Друзі приходили до нас і казали: «Вона стає все більшою», але Дерек і я говорили, що це не так».

Але зрештою їм довелося визнати очевидне, однак розмір Естер не позначився на любові господарів. «Ми просто адаптувалися і любили її ще більше. Що ще ми могли зробити? Це не її вина...»

Естер, здається, дуже рада цьому, так як вона завжди посміхається на фотографіях!

 


 


 

Ветеринарний лікар Естер не знає, чи виросте вона ще більше.

Естер стала відомою на Facebook як Esther the Wonder Pig і має майже мільйон послідовників. Дерек і Стів розміщують фотографії і відео свині і продають календарі, листівки і гуртки з зображенням своєї улюблениці.

 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com