тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Самобалансуючий мотоцикл, який ніколи не впаде

На виставці CES-2017 з'явився новітній мотоцикл від компанії Honda. Головною особливістю стильної футуристичної новинки стало те, що вона використовує унікальну систему самостійного балансування...

 

Щороку на виставці побутової електроніки CES показують величезну кількість дивовижних і неповторних речей. Так сталося і в 2017 році. З самого початку заходу, який традиційно проходить у Лас-Вегасі, було відомо про те, що компанія Honda має намір з'явитися зі своїм новим творінням. Так і сталося. В павільйоні компанії, вже через кілька днів після відкриття виставки показали новенький мотоцикл Honda NC750S.

 


Ключовою особливістю новинки стало те, що вона здатна самостійно балансувати, без будь-якої допомоги з боку людини. Автоматичне балансування мотоцикла досягається завдяки використанню технології «unicycles Honda». З її допомогою транспортний засіб буде утримувати себе у вертикальному, перпендикулярному положенні, як при наявності людини за кермом, так і при її відсутності.

На це дива NC750S втім, не закінчуються. Мотоцикл також отримав автопілот. Їздити по дорозі замість людини транспорт не може, однак він може слідувати за нею повільним темпом, так би мовити, по п'ятах.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com