тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Пристрій, який відтворить поцілунки

Всі, хто розділений зі своєю другою половинкою, танцюйте! Кохати на відстані стало простіше. Група інженерів з Лондонського університету розробила пристрій для iPhone під назвою Kissenger, який дозволяє віддалено обмінюватися поцілунками...

 

 

Принцип дії такий. Ви міцно цілуєте силіконову губку, в яку вбудовані високоточні силові датчики, пристрій вимірює динамічне навантаження і відправляє ці відомості кому слід. Адресат притискає до губ свій гаджет, і виконавчий механізм точно відтворює всі нюанси вашого поцілунку.

Розробники запевняють, що відчуття цілком реалістичні. Найголовніше, що всі ці операції відбуваються моментально, так що при бажанні можна цілуватися, практично не відриваючись.

У комплекті з гаджетом, ясна річ, йде і мобільний додаток. З вбудованим чатом. Так що разом з поцілунком можна надіслати відповідне повідомлення або обговорити подію.

 


Пристрій підключається до iPhone, iPod або iPad через аудіороз'єм.

Правда, поки що придбати це диво техніки не можна. Проект знаходиться на стадії тестування. Творці пропонують три варіанти використання свого винаходу. Крім закоханих парочок, Kissenger може зацікавити тих, хто знаходиться далеко від улюблених родичів (хоча, як нам здається, це трохи дивно — цілуватися в губи з рідними), а також пристрасних фанаток. Передбачається, що таким пристроєм обзаведуться зірки і будуть насолоджуватися технологічними поцілунками шанувальників.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com