тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

«Beauty and the Geek» — джинси з вбудованою клавіатурою

Як втілити в життя чудову ідею створення клавіатури, яка завжди під рукою: вдома, в університеті, в транспорті, в кафе і просто на вулиці? А як щодо джинсів з вбудованою клавіатурою? Як відреагують оточуючі, якщо раптом з'явитися в таких, скажімо, в кафе?..

 

 

Складно уявити, як буде почувати себе навіть впевнена у собі людина в таких джинсах, адже вони безумовно будуть притягати до собі здивовані погляди.

Beauty and the Geek – продукт нового покоління клавіатур, розроблений молодими нідерландцями Еріком де Нійсом і Томасом Смітом. У 2009 році, взявши за основу ідею вбудованої в джинси клавіатури, вони заснували стартап Nieuwe Heren.

Немає сумніву, що Nieuwe Heren просуває в суспільство дійсно революційні ідеї. По-перше, джинси виглядають незвично і досить привабливо, з виступаючими сірими клавішами і помаранчевими швами. По-друге, до складу гаджетів для «диво-джинсів» крім клавіатури входить також мишка, яка з'єднана з «базою» міцним еластичним шнуром і ховається в спеціально розроблену для цих цілей задню кишеню на правій стороні штанів.

Чесно кажучи, такі гіківські штани не кожному будуть до вподоби, чи не краще буде купить утепленные штаны в інтернет-магазині AutoJack & LimoLady.

 


Передбачається, що ці диво-джинси вирішать нагальну проблему: тепер не доведеться сидіти весь час перед монітором – можна зручно розташуватися в кріслі. Також зручно буде слухати музику, як би далеко (в межах кімнати) від комп'ютера Ви не знаходилися: до джинсів підключаються навушники.

Якщо ідея вбудованої в штани клавіатури сподобається споживачеві, їх концепцію можна буде вдосконалити. В даний час клавіші з літерами алфавіту розташовані на лівій штанині, що не дуже зручно, якщо Вам доводиться друкувати протягом тривалого часу. Доцільно розташувати ці клавіші на обох штанинах: крім зручності це дозволить уникнути делікатної проблеми їх розташування поряд з ширінкою. Місце клавіатури з цифрами – на правій штанині, що також досить дискомфортно при тривалій роботі, наприклад, в Excel. Можливо, краще взагалі скоротити кількість клавіш на клавіатурі, наблизившись до концепції бездротової клавіатури Apple.

Незважаючи на те, що де розробники оцінюють вартість таких джинсів в US$400, в даний час запуск продажів не планується. Проект потребує значного доопрацювання, але у розробників поки недостатньо коштів, щоб довести його до стану готовності. Сучасна стадія проекту – проведення випробувань – має свої переваги, так як сприяє подальшому пошуку інноваційних рішень для портативних клавіатур та інших вбудованих в одяг гаджетів.

Велике питання також виникає при визначенні цільової аудиторії даного продукту. Зізнайтеся: Ви одягнули такі джинси?

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com