тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Kingston представила USB-флешку об'ємом 2 ТБ

Періодично у ЗМІ з"являється інформація про наймісткіші жорсткі диски, чи мегаємнісні SSD-накопичувачі, але сьогодні хотіли б поділитися з вами новинами про новий рекорд в категорії настільки звичних нам USB-флешок. Його вдалося встановити компанії Kingston з випуском моделі накопичувача DataTraveler Ultimate GT з вражаючим об'ємом в 1 або 2 терабайти!

 

Виробник не соромиться заявити привселюдно, що даний флеш-накопичувач є рекордсменом у цій категорії пристроїв на сьогоднішній день. Покупці самі зможуть вибрати, який обсяг їм більше до душі: один або цілих два терабайта.

Правда, виглядає флешка, дещо крупновато, що прекрасно видно по фотографії. Немов якийсь час вона сиділа на висококалорійній їжі :).

 


Вихід пристрою на ринок запланований на лютий 2017 року. Ціна його поки ще не була позначена, але, мабуть, вона буде не з дешевих. Накопичувач запросто зможе замінити місткий жорсткий диск для вашого ноутбука, а також дозволить взяти з собою в подорож цілу музичну бібліотеку улюблених фільмів і музики, навіть якщо мова йде про «важкі» Blue-Ray образи.

Пристрій представлений в міцному металевому корпусі, щоб виключити можливість пошкодження даних навіть під час найбільш активних подорожей. На щастя чи, навпаки, на жаль, флешка забезпечена виключно інтерфейсом USB 3.1, так що якщо ваш новий ноутбук підтримує тільки USB-C, доведеться додатково придбати відповідний перехідник.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com