тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Аномальний відлив осушив канали Венеції

У перші післяноворічні дні італійську Венецію захопив найсильніший за останні роки відлив. Місто на воді знаходиться у надзвичайному стані. На даний момент рівень води в деяких каналах впав на 70 сантиметрів. І хоча і в минулому році можна побачити подібну картину, те, що відбувається зараз виходить за рамки звичайного...

 

 

В 20 столітті у Венеції було побудовано багато каналів, щоб забезпечити місцеву промисловість водою, але це призвело до затоплення міста. І хоча в 1960-х року будівництво каналів заборонили, непоправної шкоди вже завдано.

Венеція постійно страждає від невеликих підтоплень, а тому перші поверхи старих будинків не придатні для проживання. Тільки в минулому році рівень води у Венеції сім разів підвищувався більше, ніж на метр. А зараз почався період без дощів, приливи-відливи і інші чудеса навколишнього середовища призвели до великого відливу. У каналах видно величезну кількість сміття, а рятувальники не можуть потрапити в багато місця.

 


Взимку відлив у Венеції – це звичайна справа, але ніколи він ще не був таким великим. Проблема збільшилася ще і тому, що місцеві жителі не дуже багато уваги приділяють очищенню каналів. В результаті цього канали заповнені товстим шаром землі та сміття.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com