тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Солкан: найбільший на планеті кам'яний міст

Міст Солкан, що розкинувшись над річкою Соча, з'єднує дві країни – Італії та Словенії. Не дивлячись на те, що ця яскрава архітектурна пам'ятка розташована фактично на кордоні двох держав, все ж велика частина конструкції моста належить Словенії...

 

 

Солкан повністю виконаний з каменю, не дивно, що його краса і велич не залишає нікого байдужим, створюється враження, ніби люди біля нього потрапляють в іншу епоху. Цікавий і той факт, що Солкан, який має довжину двісті двадцять метрів, є найдовшим мостом на планеті, збудований з каменю.

 


Спорудження мосту, над проектом якого працювали архітектор Джосснер і інженер Орлі, почалося в 1900 році. Будівництво Солкана тривало шість років, в 1906 році міст, через який було налагоджено нове залізничне сполучення між двома країнами, урочисто відкрили.

Грандіозність архітектурної конструкції моста підкреслює і те, що центральна опорна арка Солкана, що має довжину вісімдесят п'ять метрів, поступається за розмірами лише арці китайського мосту Longmen Bridge, який був побудований в 1961году в місті Лояні.

 


 


На сайте https://visa.cgreality.ru вы узнаете как быстро и выгодно получить ПМЖ И ВНЖ в Европе


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com