тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

У Китаї побудують ще один високогірний міст зі скляною підлогою

У серпні в китайській провінції Хунань відкрився найдовший і найвисокогірніший міст у світі зі скляною підлогою, який тут же став приваблювати любителів гострих відчуттів і оригінальних селфи зі всього світу. Але архітектори вирішили на цьому не зупинятися і спроектували новий прозорий міст, який до того ж буде "розчинятися" в просторі, зливаючись з навколишніми краєвидами...


Міст буде побудований з дзеркальної нержавіючої сталі. Його підлога буде частково облицьована чорним каменем, який при намоканні набуває дзеркальної властивості. Кожні сім хвилин над мостом буде розпорошуватися вода для створення тимчасового хмари і ефекту туману в горах.

 


Згідно із задумом, це вражаюча архітектурна споруда буде відображати навколишні пейзажі, завдяки чому буде створюватися оптична ілюзія розчинення в просторі.

Туристи зможуть не тільки прогулятися по прозорому мосту, але і зупинитися на ніч в одному з трьох павільйонів на скелі, з вікон яких відкривається приголомшливий вид на гори. Павільйони будуть розташовуватися один над одним у три яруси. З даху верхнього павільйону відкривається панорама на 360 градусів.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com