тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Про кошерні продукти

Напевно ви не раз помічали подібні знаки на упаковках продуктів і, можливо, думали, що ж вони означають. Виявляється, ці символи мають велике значення у виробництві якісної продукції. А називаються вони знаками ехшера (або екшера)...


Ехшер (або екшер) — це особливий знак, який підтверджує кошерность продукту і вищу якість виготовлення. Організації, яким дозволено ставити подібні знаки, проходять серйозну перевірку на якість і відповідність правилам виробництва продуктів.

Вимога ехшера — це вимога до якості готового продукту і, відповідно, до якості сировини. Тому лінія, на якій планується вироблятися подібний продукт, примусово очищається. Так, щоб виключити можливість потрапляння навіть найменшої частки сторонніх речовин (чисте виробництво). Якщо ж обладнання не може бути очищено, то продукт не може бути вироблено — точніше, на ньому не буде стояти відповідний знак.

Також важливо знати, що продукти ехшера — це обов'язкова користь для нашого організму. У відповідності з правилами вся їжа поділяється на 3 типи: м'ясну, молочну і «нейтральну», що називається парве. Сам по собі знак ехшера не означає гіпоалергенність. За винятком продуктів з позначкою «нейтральне»: в таких товарах немає жодної частки продуктів, зроблених з молочних або м'ясних інгредієнтів.

Організацій по випуску та сертифицированию продукції ехшера існує безліч. Найпоширеніший знак — це U або OU (Orthodox Union). Його можна зустріти на Coca-Cola, Nestle, Jim Beam, Heinz та інших товарах.

На те, до якого типу належить продукт, вказує маленька буква праворуч від знака:

OU — не містить м'яса або молока, «нейтральний» продукт

OU-D — молочний продукт

OU-M (OU-Glatt) — містять м'ясо або м'ясні інгредієнти

OU-F — з рибними інгредієнтами

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com