тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Незвичайна огорожа на дорогах

У світі є багато хороших творчих людей, які постійно шукають способи допомогти іншим. Далі ви побачите ще один гідний приклад...

 

Металеві бар'єри по двох сторонах дороги призначені для безпеки людей — вони запобігають падінню автомобілів з траси. Тим не менш якщо автомобіль потрапляє в цей бар'єр на великій швидкості, то наслідки можуть бути дуже серйозними.

Проте нещодавно південнокорейська компанія ETI спеціально розробила новий вид дорожнього огородження, щоб врятувати життя людей і знизити ймовірність травми у водія і пасажирів. Пластикові ролики встановлюються між металевими колонами бар'єру. У той час як металева частина поглинає силу удару автомобіля, ролики починають обертатися.

Це не дає автомобілю перевернутися, і в той же час знижується потенційна небезпека пошкодження автомобіля. На сьогоднішній день система Road Roller System пройшла випробування і отримала позитивні висновки. Першою країною, яка її придбала, стала Малайзія, котра експериментально встановлює систему на найбільш небезпечних ділянках доріг.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com