тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Ласкаво просимо в пекло: японське місто Беппу, яке стоїть на вулкані

Невелике містечко Беппу по праву називають столицею гарячих джерел Японії. Тут налічується близько 2800 гарячих джерел, що викидають майже 150 тон гарячої води щодня...


Справа у тому, що Беппу знаходиться на островах, де спостерігається один з найвищих рівнів вулканічної активності на планеті.

 


Місто стало популярним серед туристів з тих пір, як було засноване в 1924 році. Пара тут виходить через кожну доступну тріщину, місто ніби знаходиться на величезній сковороді і смажиться на великому вогні. З незліченної кількості отворів постійно сочиться пара, часом перетворюючи вулиці міста у величезну несправну котельню.

Варто зазначити, що вода геотермальних джерел використовується не тільки в лікувальних цілях, але і подається в будинки і на підприємства.

 


Джерела Беппу містять найбільший у світі обсяг гарячої термальної води після гейзерів Єллоустонського парку в США.

 


 

Це дивовижне місце щороку відвідують близько 12 мільйонів туристів зі всього світу. Тут їм пропонується спробувати ексклюзивну фірмову страву – яйця, звареними в киплячій воді гарячого джерела, прийняти ножні ванни геотермальних джерелах з більш комфортною температурою і побродити по сувенірних лавках.

 

 

 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com