тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Мертве місто мексиканських наркобаронів

З боку кладовище Jardines del Humaya Cemetery виглядає досить цікаво. Як наприклад котеджне селище з щільною забудовою в елітному районі. Але чим більше наближаєшся, тим ясніше проявляється вся сутність цього місця. Це всесвітньо відомі мавзолеї найбезжалісних наркобаронів в Мексиці...

 

 

Загиблих членів наркокартелів ховають у місті Куліакан, який є центром штату Сіналоа. Тут прийнято проводжати бійця в останній шлях не тільки з почестями, але й увічнити його пам'ять у вигляді мавзолею. На їх будівництво грошей не шкодують: найскромніші мавзолеї обходяться в 20-30 тис. доларів (для рядових бойовиків), найшикарніші – 1200000 доларів (для верхівки наркокартелю).

 

 

Кажуть, що не можна взяти свої гроші з собою на той світ. Але навіть у смерті, члени знаменитого картелю «Сіналоа» страшенно люблять виставляти напоказ свій багатий спосіб життя. Це проявляється вигляді дорогих і розкішних мавзолеїв, які коштують набагато більше, ніж середнє житло в Мексиці.

І це не тільки зовні лоск і краса. Багато з Мавзолеїв оснащені сучасними зручностями, про які звичайні мексиканці можуть тільки мріяти. Наприклад, цілодобовий кондиціонер, вітальня, спальні, повністю обладнана кухня, куленепробивне скло, системи сигналізації і Wi-Fi. І це вже для живих членів сім'ї, які відвідують своїх покійних.

 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com