тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Різдвяний дизайн лондонського готелю від Apple

Легендарний готель claridge's в лондонському районі Мейфер славиться дуже винахідливим підходом до різдвяного оформлення інтер'єру та фасаду. У цьому році готель вирішив здивувати гостей інсталяцією, в якій змішуються природні мотиви і сучасні технології.

 

 

Цей чарівний ліс придумала пара одних з найбільш впливових дизайнерів світу — Марк Ньюсон і сер Джоні Айв з компанії Apple — у співпраці з британським архітектором Майклом Хауэллсом.

 


«Лісовий» получається за рахунок того, що світлові короби, встановлені в лобі, проектують чорно-білі фото покритих снігом беріз. Під навісом з натуральної зеленої сосни штучні шотландські сосни перемежовуються з справжніми і сфотографованими березами і ялинами. Світло стає яскравішим, то слабшим, і створюється відчуття зміни часу доби.

«Мало що так само чисте й гарне, як природа, так що це стало нашою відправною точкою — поєднання природи і технологій. Ми прагнули створити всеохоплююче відчуття чарівництва, віддаючи данину традиції і не залишаючи без уваги майбутні зміни», — розповіли дизайнери про свою роботу.

Сьомий рік поспіль лондонський готель запрошує впливових гостей, які пропонують своє бачення дизайну різдвяної ялини. У попередні роки ялинку в claridge's оформляли представники таких відомих брендів, як Burberry, Dolce & Gabbana і Dior.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com