тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найбільша в світі сонячна електростанція

Нещодавно в Індії завершилось будівництво найбільшої у світі сонячної електростанції Kamuti Solar Power. Об'єкт використовує 2,5 мільйона сонячних панелей китайського виробництва, встановлених на площі 10,36 квадратних кілометра, і розташований поблизу міств Таміл–Наду...


Будівництво зайняло всього 8 місяців. За оцінками дослідників, електростанція зможе виробляти достатню кількість енергії для енергопостачання близько 150 000 будинків. Проект обійшовся приблизно в 679 мільйонів доларів. Зазначимо, що раніше титул найбільшої сонячної електростанції довгий час утримувала Topaz Solar Farm в Каліфорнії, що має потужність 550 МВт.

 


Індія, як очікується, стане третьою в світі країною (після Китаю і США) за величиною ринку сонячної енергії з наступного року. До 2022 році ця країна планує виробляти енергію від сонця для 60 мільйонів будинків. Ще однією метою уряду є виробництво 40 відсотків своєї потужності від недобувних видів палива до 2030 року.

Ця мета отримала високу оцінку серед захисників навколишнього середовища. Є надія, що поставлені цілі допоможуть зменшити проблеми з якістю повітря. Так, наприклад, на початку цього місяця рівень забруднення в столиці Нью — Делі досягло своїх найгірших рівнів за останні 17 років.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com