тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

В Японії розгорівся серйозний скандал через ковзанку з замороженою рибою

У розважальному парку Space World в японському місті Кітакюсю нещодавно відкрився каток, у лід якого заморозили п'ять тисяч риб і інших морських мешканців...

 

 

Адміністрація парку думала, що такий декоративний ефект створить враження відвідувачів катання по поверхні моря і підвищить відвідуваність. Але в підсумку на Space World обрушився шквал критики, і каток довелося закрити.

 


З соціальних мереж парку пропали повідомлення та фотографії, пов'язані з новим катком, а днями на сторінці парку в фейсбуці з'явилися вибачення перед відвідувачами.

Представник парку в розмові з газетою The Asahi Shimbun спростував чутки про те, що його колеги заморозили живу рибу. За його словами, рибу купили вже мертвою на одному з ринків. Журналістам CNN представник Space World повідомив, що скандал почався після того, як сюжет про ковзанці показали по місцевому телебаченню.

"Ми були в шоці, коли побачили цю реакцію, – сказав він. – Каток відкрився всього два тижні тому, у нас було безпрецедентну кількість відвідувачів".

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com