тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Збір урожаю журавлини у Вісконсіні

У штаті Вісконсін, розташованому на півночі США, вирощують більше половини всієї журавлини в світі. Тут розгорнуті величезні плантації журавлини, а сам збір цієї ягоди являє собою досить незвичайне видовище...

 

 


Справа в тому, що для збору ягоди посівні поля заливають водою, запускають спеціальні комбайни, які збивають воду і зривають журавлину з кущів.

 


Ягода, природно, випливає, ну, а далі її збирають з поверхні води.

На спеціальних плантація Вісконсіна, які називаються ЧЕК, вирощують тільки великоплідну журавлину. Головною особливістю цієї ягоди є наявність в її плодах повітряних камер, завдяки чому вона спливає на поверхню води.

 


Журавлину в США культивують з 1811 року. Загальна кількість ділянок у цій країні, зайнятих під журавлину, досягає 160 тисяч акрів. США є найбільшим світовим виробником цієї корисної ягоди.

Тут вирощують так багато журавлини, що частина її йде на експорт. Так, У 2010 році, тільки Китай імпортував близько 900 тисяч кг. ягоди. Із зібраної журавлини роблять знамениті журавлинний соус, без якого не подається ні одна індичка на День Подяки.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com