тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Всі новини в одній чашці кави

Щоранку ми повторюємо свої звичні ритуали — читаємо, слухаємо музику, і, звичайно ж, п'ємо каву. До того ж, багато людей не можуть почати свій день без того, щоб не перевірити свою пошту, а включивши комп'ютер забувають про те, що поставили чайник на плиту. Представляємо вашій увазі кружку Yuno PC, який значно полегшить ваше життя вранці...

 

 

Погодьтеся, яких тільки моделей комп'ютерів не існує! Вчені намагаються "втиснути" комп'ютер у сучасні годинники, бігові доріжки, велосипед і багато інших предметів. І ось, зовсім недавно, вчені розробили ще один абсолютно незвичайний пристрій.

Незвичайна кружка-комп'ютер, що на даний час є лише концептом отримала назву Yuno PC. Вона представляє з себе, перш за все, самостійний особистий комп'ютер, завдяки якому ви зможете не тільки дізнатися свіжі ранкові новини, а також просто урізноманітнити ваш ранок, попиваючи свою улюблену каву вранці і переглядаючи сторінки в мережі інтернет. Погодьтесь, прекрасний подарок к новому году, особливо для тих, хто звик постійно "зависати" в інеті.

 


Кружка оснащена рідкокристалічним екраном, завдяки якому ви зможете дізнаватися точний прогноз погоди, ситуацію на дорогах у вашому місті, новинки кіно, різні розпродажі, акції у великих магазинах міста, переглядати листи вашої електронної пошти та інше. Yuno PC дозволить вам не тільки отримувати корисну інформацію, але також, наприклад, проглядати своє улюблене кіно або найсвіжіші новинки в світі кіно. І повірте, з такою незвичайною кружкою ваш ранок, і відповідно, сніданок, будуть найбільш цікавими та різноманітними.

Як стверджує дизайнер кружки-комп'ютера, Джейсон Фэрсай (Jason Farsai), швидше за все, така цікава річ зацікавить багатьох споживачів, особливо тих, хто не байдужий до цікавих, а найголовніше зручних, речей.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com