тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Навіщо потрібен пластиковий циліндр на дроті ноутбука і інших пристроїв

 

Мабуть, кожен власник ноутбука помічав на кабелі живлення свого гаджета невеликий циліндр – отаку бочечку з пластику невеликого розміру на шнурі. Але далеко не всі знають, для чого він потрібен. А цей шматочок пластмаси дуже важливий...

 

 

Насправді це не що інше, як феритовий фільтр. Його функція полягає в нейтралізації перешкод, які виникають від живлячого кабелю. Може здатися дивним, але всередині такої важливої деталі немає ніяких електронних пристроїв і навіть мікросхем.

 


Якщо розкрити контейнер, то можна побачити лише згорнутий петлею шнур. Головна фішка циліндра складається в матеріалі, з якого він виконаний. Ферит – хімічна сполука оксиду заліза з оксидами інших металів. Це з'єднання, по суті, не що інше, як магнітний ізолятор. Ферит не допускає виникнення вихрових потоків, завдяки чому ферити дуже швидко перемагнічуются в такт з частотою електромагнітного поля.

Враховуючи, що неекранований кабель живлення – це завжди джерело електромагнітних перешкод, що спотворюють інформаційні сигнали усередині комп'ютера, феритовий фільтр просто необхідний, оскільки перешкоджає поширенню перешкод.

 


На сайте http://engiapa.com/ вы узнаете подробно об услугах компании Аватар-Инжиниринг, а именно: подключение, и обслуживание автоматики, инженерных сетей, курсы по seo, изготовление слайд шоу на заказ.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com