тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Унікальний київський під'їзд в стилі палацу 17 століття

Житель Києва самостійно облагородив три сходові клітини свого під'їзду таким чином, що вони стали схожі на приміщення дворянських маєтків XVIII століття. На цей розкішний благоустрій у нього пішло 15 років життя...

 

Стіни щедро всипані ліпниною, позолотою і фотокопіями картин 17-18-го століть – пенсіонер зізнається, що завжди цікавився цим періодом світової історії. Робота в київському метрополітені дала необхідні навички – Володимир Чайка здійснював ремонт будівель і споруд, – а знайомий, що займався ліпленням подарував форми для відливання ліпнини.

 


Вільний час для втілення свого задуму в українця з'явився з виходом на пенсію. Володимир Васильович розповідає, що на таку масштабну авантюру його спонукали зовсім не радісні події: «у 1997 році я пережив клінічну смерть... І з того часу хотілося встигнути зробити щось красиве, незвичайне для людей і себе».

До благоустрою під'їзду пенсіонер відноситься як до хобі, і на пропозиції людей зробити у них схожий ремонт відповідає відмовою. Більш того, Чайка зізнається, що навіть у власному будинку не зробив повноцінного ремонту – тільки камін на дачі виконав у схожому стилі.

 


Своєю гордістю чоловік називає трубу сміттєпроводу, яку він спритно перетворив у колону з позолоченими атлантами у стелі. За словами Володимира Васильовича, не всі сусіди наважуються викидати сміття в такий розкішний сміттєпровід.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com