тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Автонавантажувачі майбутнього

Спробуйте за описом вгадати, про яку машину йде мова: транспортний засіб, обладнаний електричною рульовою системою з електронним управлінням, має прекрасну маневреність, оснащений гібридним дизель-електричним двигуном з системою рекуперації енергії при гальмуванні, що дозволяє економити до 30 відсотків заряду батарей, що поєднує високий рівень безпеки і привабливий дизайн...


Чи не правда, схоже на опис нового автомобіля від BMW або Tesla? Зовсім ні, мова йде про автонавантажувачі. Ми рідко бачимо ці машини, вони ховаються від цікавих поглядів за стінами складів, цехів і ангарів.

Між тим, їм є чим здивувати. Наприклад, сучасні вилкові автонавантажувачі Still мають в своєму модельному ряду модифікації з гібридними двигунами (причому саме ця німецька компанія створила перший в світі дизель-електричний навантажувач ще в 1952 році), а також ДВЗ з низьким рівнем викидів, що працюють на газі. До речі, якісні запчасти для погрузчика цього і інших відомих світових брендів пропонує компанія "ИНТЕР-КАР СЕРВИС".

У сімействі Still є найкомпактніший автонавантажувач, що дозволяє маневрувати на вузьких складських проїздах, а в мюнхенському аеропорту працюють навантажувачі з водневими двигунами, які викидають в атмосферу виключно водяний пар. Розроблені системи дозволяють водієві-оператору налаштовувати органи управління машини у відповідності зі своїми вподобаннями. Причому все це не прототипи або дослідні зразки, а серійні машини, надійність яких неодноразово випробувана.

А чого лише вартує футуристический концепт погрузчика STILL RXX (фото вгорі)

На автонавантажувачах зустрічаються і зовсім інноваційні конструкції. Приміром, компанія Airtrax (США) розробила модель навантажувача з незвичайними колесами. Вони дозволяють машині пересуватися по площині абсолютно в будь-якому напрямку: боком, по діагоналі, а при відповідній кваліфікації водія навіть розвертатися на місці або обертатися навколо кожного з коліс. Який легковий автомобіль здатний на таке?

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com