тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Час копати: оригінальна складна лопатка, яка стане в нагоді кожному

Лопата – такий же універсальний інструмент, як ніж, чи сокира. І в сьогоднішньому огляді мова піде саме про такий інструмент, яка завдяки зусиллям креативних дизайнерів і конструкторів змогла придбати не зовсім звичайний, втім дуже функціональний і зручний вигляд.

 

Який інструмент може бути настільки корисним, як гострий ніж і добротна сокира? Правильно, наступним у цьому списку універсальних і потрібних речей йде лопата, а ще краще – лопатка, інструмент порівняно невеликого розміру, який можна при необхідності брати з собою куди завгодно або просто тримати під боком, наприклад в багажнику автомобіля.

Не варто зайвий раз перераховувати, на які чудеса здатна лопата в складних побутових ситуаціях. В першу чергу такий інструмент стане в нагоді всім автомобілістам, дачникам і любителям вилазок в дику природу.

А конкретно сьогодні мова піде про складану лопатку Smittybilt Foldable Shovel, зроблену групою ентузіастів і спроектовану колишнім військовим. Ця лопата буде чесно працювати в будь-яких умовах і зробить робочий процес максимально комфортним і безпечним для здоров'я користувача.

 


В першу чергу, звичайно ж, варто відзначити матеріал, з якого зроблена Smittybilt Foldable Shovel – це високоякісна вуглецева сталь. Саме завдяки їй гарантується високий рівень міцності і надійності лопати. Крім цього варто відзначити дизайн інструменту. Як уже було зазначено – лопата складна. Складається вона біля самої рукоятки, після чого може бути упакована в міцний стилізований чохол. В чохлі лопатка може бути підчіплювана, наприклад, на похідний рюкзак.

Лезо лопати має зазубрини з двох сторін. З їх допомогою можна виконувати деякі специфічні дії, наприклад, рубати або перепиливати якісь предмети. Нарешті не можна не відзначити зручну нейлонову ручку, яка захистить руки від стирання шкіри, забезпечить зручний хват. Більш того, матеріал ручки не дасть їй занадто швидко замерзати або нагріватися.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com